poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Stroik z delfinami

Staram się na bieżąco udostępniać moje nowości, ale tak się skupiłam na robieniu ich, że nie miałam czasu i trochę się ich nazbierało, ale dziś tylko dwie.
Pierwszą z nich jest stroik z delfinami. Pomysł jest zaczerpnięty z internetu. Moim zdaniem ma trochę przypominać delfina (w sumie dwa delfiny) wynurzającego się z morza na fali, ma kolorowe rozgwiazdy do ozdoby i zielone kłącza. I są dwa szare delfiny, choć nie przypominają delfinów, ale razem tworzą bardzo ładną i ciekawą ozdobę domu.


Drugą jest szkatułka, której model już pokazywałam, różni się tylko kolorami. Tą zrobiłam w kolorach różowo-kremowo-bordowych z kremowo-bordowym kwiatem na wieczku. 1 komentarz:

  1. zrobiłam te delfiny... i nie za bardzo mi wyszło. Delfiny nie przypominają delfinów za bardzo. Wyszły mi za długie. A całość źle kleiłam bo się rozpada też. No, ale tak to jest jak się robi widząc jedynie obrazek. Nie mam specjalnych zdolności do tego, ale próbuje coś stworzyć. z opisem gdzie ile jest modułów to nie ma problemu. Więc gratuluje dzieła tego jak i każdego innego, które tu prezentujesz i nie.
    Pozdrawiam i życze dużo inspiracji ;)

    OdpowiedzUsuń